ششمین نشست هم اندیشی بررسی ضرورت برندینگ صنعت غذا
۱۳۹۶-۰۸-۲۵

اولین نمایشگاه اختصاصی برندهای برتر صنعت غذا، شیرینی و خوراکی ها از تاریخ ۲۲ الی ۲۴ آذر ماه در محل هتل هما (۱)

اولین نمایشگاه اختصاصی برندهای برتر صنعت غذا، شیرینی و خوراکی ها از تاریخ ۲۲ الی ۲۴ آذر ماه در محل هتل هما (۱) مشهد برگزار شد.

مراسم افتتاحیه رسمی نمایشگاه با حضور جناب آقای رشیدیان استاندار محترم خراسان رضوی و جمعی از بزرگان صنعت غذایی کشور و شهر مشهد در حالی برگزار شد که سرکنسولگری های کشورهای همسایه همچون ترکیه ، افغانستان ، پاکستان ، قرقیزستان ، رئیس دفتر نمایندگی وزارت امور خارجه در شمال و شرق کشور، رئیس اتحادیه صادرکنندگان و کانون کار آفرینان خراسان رضوی ، ریاست اتاق اصناف مشهد، ریاست اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهر مشهد ، ریاست کمیسیون فرهنگی و گردشگری شورای اسلامی شهر مشهد، اعضای اتحادیه های مرتبط و جمعی دیگر از مسئولین شهری نیز مهمانان ویژه این مراسم بودند.

اجرای زنده حجت اشرف زاده خواننده خوب کشورمان  مراسم افتتاحیه  را گرما و شوری مضاعف بخشیده بود.

علی صادقی دبیرنمایشگاه ستاره ها در سخنان خود در مراسم افتتاحیه ، ایجاد گفتمان تعاملی در بین تمامی دست اندرکاران و فعالان صنعت غذا و بروز نو آوری و رشد در مسیر توسعه این صنعت مهم و ارزشمند را از جمله اهداف برگزاری این نمایشگاه  دانست و یاد آور شد که برگزاری رویدادهای این چنین اگر به صورت هدفمند و در سطح مطلوب انجام پذیرد میتواند سهم بالایی را در ارتقاء ورونق فرهنگی و اقتصادی این بخش بخود اختصاص دهد.

نمایشگاه از بدو شروع  بکار خود با استقبال بی نظیر مسئولین و مدعوین بازدیدکننده روبه رو شد بطوریکه بر اساس آمار ثبت شده ورودی،  مجموعاً بیش از ۸۰۰۰ نفر طی ۳ روز برگزاری از این نمایشگاه بازدید کردند.

حضور کار آفرینان و اساتید برجسته همچون مهندس بهروز فروتن خالق برند صنایع غذایی بهروز، خانم دکتر ساناز مینایی ، مدیر عامل و صاحب برند ساناز سانیا ، آقای مهدی صفایی کارآفرین برتر ملی و مدیر عامل هلدینگ کانسپ و سخنرانی در سمینارهای جانبی نمایشگاه از نقاط قوت و جذاب نمایشگاه ستاره ها بود.

حضور سیلور من ها با لباس سرآشپز و گارسن در محیط نمایشگاه و عکس یادگاری بازدید کنندگان با آن ها نیز از بخش هایی بود که به جذابیت نمایشگاه افزوده بود.

در روز سوم و آخرین روز ، نمایشگاه میزبان شهردار محترم آقای مهندس تقی زاده خامسی بود که ضمن بازدید ازتمامی غرفه های حاضر و گفتگو با مدیران برندها، در مراسم اختتامیه نمایشگاه حضور پیدا کردند.ایشان ضمن ابراز خرسندی از استقبال مردم از نمایشگاه ، برگزاری نمایشگاه در هتل هما و سطح برگزاری را مورد تمجید قرار دادند و آنرا موجب رونق صنعت گردشگری و خوراک دانستند.

جناب آقای رسولیان سرپرست معاونت اقتصادی و سرمایه گذاری استانداری خراسان رضوی ، رئیس سازمان میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی، مدیر کل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی ، رئیس کمیسیون فرهنگی و گردشگری شورای اسلامی و اعضای شورای اسلامی شهر مشهد، رئیس دفتر نمایندگی وزارت خارجه در شرق کشور، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مشهد، معاونت آموزشی دانشگاه فردوسی مشهد، ریاست و هیات مدیره اتاق اصناف مشهد وتمامی روسای  اتحادیه های رستوران داران، هتل داران ، شیرینی فروشان و پیتزا و غذاهای فرنگی از جمله مهمانان مراسم اختتامیه بودند که  به ایراد سخنرانی نیز پرداختند.

در پایان از تمامی برندهای مشارکت کننده در نمایشگاه و همچنین تمامی مسئولین و افرادی که در برگزاری این رویداد سهم ویژه ای داشتند با اهداء لوح افتخار و تندیس یادبود، تقدیر بعمل آمد.

اهدا لوح و تقدیر از ۴ پیشکسوت حوزه صنعت غذا و شیرینی، آقایان محمد معین درباری (رستوران معین درباری) ، آقای علی حاتمی (رستوران پسران کریم) ، آقای علیرضا رضایی (رستوران رضایی) و آقای محمود طوسی (قنادی طوسی) ، به پاس سال ها تلاش و ارئه خدمات مطلوب آنها و همچنین تجلیل از استاد بهروز فروتن  و خانم ساناز مینایی و رونمایی از تندیس کیک آنها و اهداء لوح و نشان مشهد ۲۰۱۷ به خانم آرزو رجب پور مدیرمسئول کانون سپهر پارسیان توسط مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی از بخش های ویژه مراسم اختتامیه نمایشگاه بود.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *