سومین نشست هم اندیشی برندینگ صنعت غذا
۱۳۹۶-۰۶-۱۶
پنجمین نشست هم اندیشی بررسی ضرورت برندینگ صنعت غذا با رویکرد دیجیتال مارکتینگ
۱۳۹۶-۰۷-۲۴

چهارمین نشست بررسی ضرورت برندینگ صنعت غذا

چهارمین نشست بررسی ضرورت برندینگ صنعت غذا، در روز ۳۰ شهریور ۹۶ در رستوران مهستان مشهد، با حضور فعالان و دست اندرکاران حوزه غذا برگزار شد.
آقای دکتر نبی، رئیس شورای سیاست گذاری نمایشگاه ستاره ها، آقای امیریان رئیس اتحادیه رستوران داران مشهد، آقای قانعی، رئیس اتحادیه هتل داران خراسان رضوی، مهندس شریعتی مقدم مدیر عامل شرکت نوین زعفران،  آقای دکتر پور فرخی مدیر عامل شرکت وب مارکتینگ بین الملل، آقای علی صادقی، دبیر نمایشگاه ستارها، خانم آرزو رجب پور مدیر مسئول کانون سپهر پارسیان از اعضای اصلی پنل و سخنرانان این نشست تخصصی بودند.
آقای امیریان رئیس اتحادیه رستوران داران مشهد  نیز در خصوص مشکلات و معضلات که اصناف غذایی بویژه رستوران داران با آن مواجه هستند و درددلها و گلایه هایی که در این خصوص داشتند ایراد سخن پرداختند.
آقای قانعی رئیس اتحادیه هتلداران خراسان رضوی نیز دیگر سخنران این نشست  نیاز به توجه ویژه به بخش توریسم و گردشگری غذا سخن گفتند و با وجود پتانسیل های خوبی که در مشهد مقدس برای زائرین و مسافران داخلی و بین المللی مهیا ست، اسفاده مفید  ازین فرصت را برای رشد و رونق این حوزه  مهم و ضروری دانستند.
جناب آقای دکتر نبی در خصوص لزوم تغییر و بروز شدن در کسب و کار برای موفقیت سخن گفتند و نقش حاکمیتی دولت را مانع پیشرفت بخش خصوصی و کسب وکار های نوپا  دانست و بیان داشتند که نباید نگاهمان به دولت و حکومت باشد بلکه باید جلوتر از آن ها قدم برداریم و پیشرفت کنیم.
آقای دکتر پور فرخی مدیر عامل گروه وب مارکتینگ بین الملل به عنوان کارشناس علمی نشست و حوزه برندینگ مباحث مفیدی را ارائه نمودند. اصول برندینگ، تبلیغات مدرن و تاثیر حرکت بسوی برند شدن به عنوان تنها راه ماندگاری و موفقیت کسب وکارها، از جمله مباحثی بود که دکتر پورفرخی به آن اشاره نمودند.

 

 

آقای مهندس شریعتی مقدم نیز به عنوان کارآفرین نمونه ملی و مدیر عامل برند نوین زعفران  از تلاش ویژه ای که نمایشگاه ستاره ها برای رونق صنعت غذا پیش گرفته است قدردانی نمودند و عنوان کردند که چنین رویداد هایی بدون شک می تواند گامی باشد برای ایجاد یک شیکه همسو از خدمات دهندگان و ارائه کنندگان محصول که تشریک مساعی و همپوشانی و بتوان نبض بازار را بدست گرفت و بخصوص در حوزه گردشگری  خدمات یکدست و برنامه ریزی شده ای را به توریست هایی که وارد کشور می شدند ارائه نمود

 

 

 

 

 

یک از بخش های جذاب نشست ارائه توضیحات آقای مهندس حق دوست مسئول دپارتمان بازاریابی اینترنتی بین المللی سپهر پارسیان که نقش برندینگ تاثیر گذار فضای مجازی و شبکه های اجتماعی جهانی در شناساندن کسب و کارها و خدمات و افزایش فروش و جایگاه آن ها را مطرح کردند.
و همچنین توضیحات مفصلی را از اقدامات انجام شده برای معرفی نمایشگاه صنعت غذای ستاره ها در فضای مجازی و فیسبوک به زبان های عربی و انگلیسی صورت گرفته است ارائه نمودند.

 

 

 

 

 

در پایان خانم آرزو رجب پور مدیر مسئول کانون سپهر پارسیان نیز ضمن اذعان نسبت به نقش برند فعالیت های اقتصادی به مسئولیت اجتماعی آن را مورد واکاوی قرار  دادند، و سخن خود را با شعری از مرحوم مجتبی کاشانی به پایان  رسادند.
دکتر امیر شهلا، خانم رمارم و دکتر اصولی و دکتر مهدی نیا اعضای محترم شورای اسلامی شهر مشهد نیز از مدعوین این نشست بودند که به دلیل تداخل  زمان این نشست با جلسه معارفه شهردار محترم مشهد و لزوم حضور در جلسه نتوانستند در جمع مهمانان حضور پیدا کنند.
دکتر مختاری کارشناس علمی و عضو شورای سیاست گذاری نمایشگاه ستاره ها نیز علی رغم تلاش برای حضور به علت سفر کاری نتوانستند در جمع ما حضور بهم برسانند.

 

 

 

 

شرح نشست هم اندیشی به قلم نخست نیوز

http://www.nakhostnews.ir/news/28783/%D8%A8%D8%A7%DB%8C%D8%AF-%D8%A8%D9%87-%D8%B3%D9%85%D8%AA-%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%AF%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%B5%DB%8C%D9%84-%D8%AF%D8%B1-%D8%AA%D9%85%D8%A7%D9%85%DB%8C-%D8%B5%D9%86%D9%88%D9%81-%D9%88-%D8%B5%D9%86%D8%B9%D8%AA%E2%80%8C%D9%87%D8%A7-%D8%AD%D8%B1%DA%A9%D8%AA-%DA%A9%D9%86%DB%8C%D9%85.html?tem=inner

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *